Ми завжди готові надати медичні послуги

в наступних напрямках

Стоматологія

Лікування зубів у дітей і дорослих, виправлення прикусу, протезування зубів, весь спектр стоматологічних послуг із застосуванням сучасних матеріалів і методик.

Стоматологія в Дніпрі

Тямущі стоматологи

У клініках «Здорове покоління» ведуть прийом 7 лікарів стоматологів з великим досвідом роботи в практичній стоматології.

Наші лікарі стоматологи є постійними учасниками семінарів і тренінгів, займаються удосконаленням своїх навичок на стажуваннях.
Наші стоматологи мають у своєму розпорядженні необхідним обладнанням, інструментами і матеріалами для якісної та ефективної роботи.

Дитячі стоматологи клініки володіють методикою адаптації дитини до стоматологічного крісла, тому наші маленькі пацієнти не плачуть, а поводяться спокійно.

фото лікаря Лімберга О.К.

О.К. Лімберг

Першим в світі ввів планову санацію порожнини рота у дітей, яка знижує кількість ускладнень карієсу і, як наслідок, необхідність вилучень зубів; ввів профілактичні огляди дітей зубними лікарями і заповнення санаційних карт.

Стоматологія в приватній клініці Здорове покоління - це:

 •  
  Безпека лікування

  У клініках Здорове покоління ризик інфікування виключений, тому що застосовуються найсучасніші способи очищення і дезінфекції стоматологічних інструментів. З цією метою ми використовуємо дезінфекційні препарати від відомих світових виробників і проводимо найжорсткіші перевірки інструменту на стерильність.

 •  
  Сучасні матеріали й обладнання

  Комфортне та безпечне лікування забезпечується сучасним багатофункціональним обладнанням, що відповідає європейським стандартам. Для установки пломб або повного відновлення зуба використовуються матеріали виробництва Японії (Gradia Dairect), Німеччини (Spectrum, Рolofil) і України (Latelux).

 •  
  Лікування зубів без болю

  Сучасні анальгетики та методики їх застосування дозволяють проводити всі стоматологічні маніпуляції, не викликаючи болю і неприємних відчуттів у пацієнта.

 •  
  Протезування зубів

  Естетика посмішки, відновлення функцій (жування, ковтання) і чітка дикція, попередження руйнування зубного ряду. Лікарі стоматологи медичного центру «Здорове покоління» допоможуть зберегти зуб шляхом установки штампованої або суцільнолитий коронки, виготовленої із металопластмаси або металокераміки.

 •  
  Виправлення прикусу

  Наші стоматологи - ортодонти мають можливість виправити прикус будь-якої форми тяжкості. Для корекції прикусу пропонуються пацієнтові капи, пластинки і трейнери, брекети.
  Ортодонти клініки виготовляють металеві та керамічні брекет-системи.

 •  
  Лікування зубів без страху

  Наші стоматологи забезпечують максимально комфортний стан пацієнтам під час лікування, тому до нас приходять вагітні та діти.

Скільки коштують послуги стоматолога в клініках «Здорове покоління»

Ціна стоматологічних послуг в нашій клініці відповідає середній ціні в Дніпрі (Дніпропетровську).

Але наші лікарі працюють тільки з якісними сертифікованими матеріалами японських і європейських компаній. Це дещо збільшує вартість послуг, однак результат роботи відповідає найвищим вимогам.

У Прайсі вказані ціни на послуги стоматолога і вартість послуг стоматолога-ортодонта

Лікуйте зуби у хороших стоматологів - вони працюють в медичному центрі «Здорове покоління»!