Центр запису пацієнтів
(050)480-04-22 (Viber,Telegram),
(067)632-72-74,
(067)625-03-30,
(096)467-74-77,
(067)577-74-88

Чоловіче здоров'я і чоловічі хвороби. Лікування в Дніпрі

Лікування чоловічих хвороб в Дніпрі

Везикуліт - це урологічне захворювання, викликане запальним процесом в сімˈяних міхурцях. Ця патологія є ускладненням інших захворювань: аденоми передміхурової залози, простатиту, орхіту, уретриту, епідидиміту, в основі яких лежить інфекційно-запальний процес. У ряді випадків везикуліт може розвиватися на тлі остеомієліту, грипу, ангіни.

Детальніше...
Кабінет приватного уролога в клініці Здорове покоління

Епідидиміт - це урологічне захворювання, викликане запальним процесом в придатку яєчка. Найчастіше хворіють чоловіки в період статевої активності (з 20 до 40 років), але захворювання може виникати в будь-якому віці.

Детальніше...

Простатит - запалення передміхурової залози - одне з найпоширеніших урологічних захворювань. Третина чоловіків у віковій групі від 20 до 50 років страждають від цієї патології. За етіологією простатити поділяють на інфекційні та застійні. Інфекційні простатити викликаються вірусами, бактеріями або грибками, які передаються статевим шляхом.

Детальніше...

Турбота про чоловіче здоров'я майбутнього чоловіка починається з того моменту, коли жінка дізнається, що у неї народиться хлопчик. У цьому питанні велика відповідальність лежить на батьку, який у міру зростання сина повинен його навчити не тільки правилам гігієни статевих органів, а й взаєминам з жінками.

Детальніше...